Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

You are here

Smart City SPVs
s r

Description

چند راه برای افزایش میل جنسی

خواب خوب و با کیفیت داشته باشید

داشتن خواب خوب می­تواند خلق و خوی کلی و سطح انرژی فرد را بهبود بخشد و برخی تحقیقات ارتباط میان کیفیت خواب را با میل جنسی تأیید می­کنند.

مطالعه­ای در سال 2015 بر روی زنان نشان داد که خواب بیشتر در شب ، میل جنسی آنها را در روز بعد افزایش می­دهد. زنانی که به طور متوسط زمان خواب بیشتری را گزارش کرده­اند، تحریک تناسلی بهتری نسبت به افرادی که زمان خواب کمتری دارند گزارش کرده­اند.

اگر به دنبال یک مکمل غذایی باکیفیت برای افزایش میل جنسی خود هستید، پیشنهاد ما مکمل ایکس اید است که ساخته شده در شرکت گلدن لایف می­باشد.

رژیم غذایی مقوی داشته باشید

پیروی از رژیم غذایی مغذی حاوی سبزیجات، کم قند و حاوی پروتئین بدون چربی می­تواند با افزایش گردش خون و سلامت قلب، به همراه حذف غذاهای خاص که می­تواند میل جنسی را کاهش دهد، به بهبود میل جنسی افراد کمک کند.

سندرم متابولیک و بیماریهای قلبی عروقی می­توانند بر عملکرد جنسی فیزیکی تأثیر بگذارند. همچنین، سندرم تخمدان پلی کیستیک می­تواند سطح هورمون­ها را تحت تاثیر قرار دهد، که ممکن است میل جنسی را نیز مختل کند.

داروهای گیاهی را امتحان کنید

تحقیقات کمی در مورد میزان تأثیر داروهای گیاهی در بهبود عملکرد جنسی در مردان و زنان وجود دارد، اگرچه برخی از افراد آنها را مفید می­دانند.

یک مطالعه در سال 2015 بیان می­کند که داروهای گیاهی زیر ممکن است عملکرد جنسی را بهبود بخشد:

  • ماکا
  • تریبلوس
  • جینکو
  • جینسنگ

قبل از مصرف داروهای گیاهی با پزشک مشورت کنید زیرا برخی از داروهای گیاهی می­توانند با داروهای مصرفی فرد تداخل داشته باشند.

به طور منظم ورزش کنید

مطالعه ای در سال 2015 بر روی مردان تحت درمان محرومیت از آندروژن­، که سطح تستوسترون را کاهش می­دهد، نشان داد که ورزش منظم به مردان کمک می­کند تا با مسائلی مانند نگرانی از تصویر بدن، میل جنسی پایین و تغییرات رابطه کنار بیایند.

یک بررسی در سال 2010 در مورد زنان مبتلا به دیابت با استناد به تحقیقی انجام شده است که نشان می­دهد ورزش می­تواند به کاهش علائم مربوط به دیابت در زنان کمک کند. این مطالعه تأکید می­کند که انجام تمرینات کف لگن می­تواند در زنان بدون دیابت مفید باشد.